Chcete u nás pracovat? Najdeme Vám práci.

Nevybrali jste si z nabízených pozic? V budoucnu se může objevit nabídka práce vhodná právě pro Vás, proto nám na sebe zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Kdo jsme?

Zaměstnáváme přes 400 lidí, většinou odborníků v technických profesích. Vážíme si jejich náročné práce a ceníme si jejich zápalu a energie, kterou do specifických výrobků vkládají.

Naše společnost Bühler CZ  je součástí švýcarského koncernu Bühler AG, celosvětového výrobce strojů a komponent pro zpracovatelský potravinářský průmysl. Bühler CZ je od roku 2012 významnou součástí koncernu Bühler. Jsme významným partnerem ostatních koncernových podniků a jsme jedním z klíčových závodů koncernu Bühler AG.

Moderní a čisté provozy

Modernizujeme naše pracoviště. Postavili jsme novou halu a vybudovali nové parkoviště pro automobily našich zaměstnanců. Nová výrobní hala je vybavena technologiemi na zpracování plechů řezáním a ohýbáním, dále práškovou a mokrou lakovnou. Její součástí jsou i dvě velkoplošné kanceláře pro pracovníky technického úseku, moderní jídelna pro zaměstnance závodu a šatny pro pracovníky dělnických profesí. Devadesát lakýrníků, svářečů, zámečníků a lidí z engineeringu a servisního týmu si pochvaluje nové prostředí. Upravili jsme i komunikace uvnitř závodu a připravujeme modernizace vnitřních prostor dalších hal.

Dipl. Ing. Jiří Appeltauer

„Naši lidé jsou srdcaři. 80 % práce, kterou dělají, dělají od srdce.“

Dipl. Ing. Jiří Appeltauer
generální ředitel

Kontaktní formulář

Jak to u nás vypadá?

Všichni zaměstnanci mají možnost stravovat se v nové závodní jídelně. Na výběr k obědu jsou čtyři jídla z hlavního menu, Twiggi (snížená porce) a tři jídla z hlavního menu a jedno výběrové jídlo.

Zaměstnanci mohou využívat nové šatny vybavené uzamykatelnými skříňkami. Součástí šaten jsou umývárna se sprchami s teplou vodou.

Odpolední směna má k večeři na výběr jedno ze dvou jídel hlavního menu. Zaměstnavatel pracovníkům na jídlo finančně přispívá.

Máte zájem o práci v Bühler? Zanechte nám na sebe kontakt.

Náš život,
naše kultura

Máme přátelský kolektiv, naši
lidé jsou srdcaři.

Více o nás