O firmě Bühler CZ s.r.o.

O firmě Bühler CZ s.r.o.

Od roku 2011, kdy švýcarská firma Bühler AG odkoupila náš závod, naplňuje svůj záměr zavést a rozvíjet zde výrobu strojů na zpracování potravin a rozšířit zdejší výrobní kapacity.

V současné době se specializujeme na výrobu a montáž potravinářských strojů a zařízení pro mlýny, linky na zpracování obilovin, rýže, kakaových bobů, kávy a pro linky na výrobu těstovin a krmiv pro domácí zvířata. Vyrábíme také komponenty do strojů pro tlakové lití hliníku.

Zaměstnáváme přes 400 lidí, většinou odborníků v technických profesích. Vážíme si jejich náročné práce a ceníme si jejich zápalu a energie, kterou do specifických výrobků vkládají.

Modernizujeme naše pracoviště. Postavili jsme novou halu a vybudovali nové parkoviště pro automobily našich zaměstnanců. Nová výrobní hala je vybavena technologiemi na zpracování plechů řezáním a ohýbáním, dále práškovou a mokrou lakovnou. Její součástí jsou i dvě velkoplošné kanceláře pro pracovníky technického úseku, moderní jídelna pro zaměstnance závodu a šatny pro pracovníky dělnických profesí. Devadesát lakýrníků, svářečů, zámečníků a lidí z engineeringu a servisního týmu si pochvaluje nové prostředí. Upravili jsme i komunikace uvnitř závodu a připravujeme modernizace vnitřních prostor dalších hal.

Spolupracujeme se Střední Školou obchodu, řemesel a služeb v Žamberku při zavádění nového oboru Obráběč kovů a Operátor plechové výroby. Současné i budoucí zaměstnance připravujeme na jednotlivá pracoviště v našem tréninkovém centru.

Co konkrétně vyrábíme:

  • Části strojů a linek na výrobu a zpracování potravin
  • Strojní díly, komponenty a montážní sestavy vyráběné v malých sériích podle dodané dokumentace
  • Různé typy převodovek a pohonných mechanizmů, podle dodané dokumentace

Víte, že....

  • ... na našich strojích se vyrábí čokoláda Milka?
  • ... oblíbená „Babiččina mouka" se mele na našich strojích?
  • ... jsme největším výrobcem poloautomatických robotů pro zpracování textilií?
  • ... vyrábíme diferenciály a převodovky pro nákladní vozy Tatra?
  • ... mlýnice, do kterých dodáváme naše výrobky, mají velikost i sedmipatrového paneláku?

S Bühlerem jste každý den, …

Dokumenty

Jaké bylo Techné 2018?

Jaké bylo Techné 2018?

V sobotu 10. listopadu se u nás v Bühleru konal již 5. ročník Techné, tedy zážitkový den pro žáky základních škol se zájmem o techniku a své budoucí uplatnění. I letos si akci všichni účastníci maximálně užili.

Kontaktní formulář

Náš život,
naše kultura

Máme přátelský kolektiv, naši
lidé jsou srdcaři.

Více o nás